bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 7438

[WIDEO] Nowohałcnowska na finiszu. Niebawem otwarcie drogi!

Jeszcze we wrześniu generalny wykonawca budowy ulicy zbiorczej KDZ-1, tzw. ulicy Nowohałcnowskiej, planuje oddać do użytkowania nową drogę i przebudowaną ulicę Hałcnowską wraz z nowym rondem.Autor filmu: Bielskie Drogi

- Generalny Wykonawca inwestycji budowy ulicy zbiorczej KDZ-1 od węzła Rosta drogi ekspresowej S1 do ulicy Hałcnowskiej w Bielsku-Białej wraz z przyległym układem komunikacyjnym zgodnie z harmonogramem, planuje oddać do użytkowania przebudowany odcinek ulicy Hałcnowskiej do 20 września br. pod warunkiem korzystnych warunków atmosferycznych pozwalających na wykonanie wszystkich koniecznych robót - poinformował na łamach serwisu Komorowice.pl Wojciech Dąbrowski, kierownik projektu.

W minioną środę odwiedziliśmy plac budowy, by z powietrza podejrzeć jak postępują prace i jaki finalnie kształt będzie miała droga. Zdecydowana większość inwestycji wygląda na ukończoną. Zaawansowane prace trwają poza jezdnią, z której będą korzystać kierowcy.

Nowohałcnowska na finiszu


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.