bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 12 września 2019
  • wyświetleń: 99805

[WIDEO] Zderzenie z jeleniem w centrum Bielska-Białej

Zdarzenie miało miejsce w środę, 11 września około godziny 13:20 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z Michałowicza i 1-go Maja (koło McDonald's). Akcja przepędzania jelenia z centrum miasta trwała do późnych godzin nocnych. Szczegóły znajdziecie tutaj.Autor filmu: Ośrodek Szkolenia Kierowców Bartłomiej Korzeń

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Zderzenie z jeleniem w centrum Bielska-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.