bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 23 września 2019
  • wyświetleń: 11512

[WIDEO, FOTO] Zderzenie dwóch osobówek w Kaniowie. Wyglądało groźnie!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 września około godziny 14:00 w Kaniowie przy ulicy Krzywolaków. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.Autor filmu: Mlody Mlody / YouTube.com

Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. W pewnym momencie kierowca Suzuki postanowił skręcić w lewo, na teren prywatnej posesji. Nie zauważył, że jest wyprzedzany przez kierowcę Volkswagena Golfa. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Volkswagen wpadł do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowca tego pojazdu został ranny i trafił do szpitala.

Po badaniach okazało się, że poszkodowany nie ma poważnych urazów, które kwalifikowałyby to zdarzenie jako wypadek drogowy. Skończyło się na mandacie karnym, który otrzymał kierowca Suzuki. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać moment kolizji.

[WIDEO, FOTO] Zderzenie dwóch osobówek w Kaniowie
fot. Bielskie Drogi


[WIDEO, FOTO] Zderzenie dwóch osobówek w Kaniowie
fot. Bielskie Drogi


[WIDEO, FOTO] Zderzenie dwóch osobówek w Kaniowie
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.