bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 23 października 2019
  • wyświetleń: 1772

[FOTO, WIDEO] Wypadek motorowerzysty w Czechowicach-Dziedzicach

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę przed południem na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza. Motorowerzysta nie zatrzymał się przy znaku STOP. Chwilę później na skrzyżowaniu został potrącony przez samochód osobowy.Autor filmu: Piotr

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed 12.00. Jak wynika z ustaleń naszej redakcji, motorowerzysta poruszał się ulicą Sobieskiego od strony targowiska. Mimo znaku "STOP" nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ulicą Mickiewicza. Wtedy uderzył w niego jadący w kierunku ulicy Niepodległości samochód marki Hyundai. Siła uderzenia była tak duża, że młody mężczyzna spadł na dach Fiata, który oczekiwał przed skrzyżowaniem na możliwość kontynuacji jazdy.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Motorowerzysta trafił do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że ma m. in. złamaną nogę. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Moment wypadku uchwycony na filmie.

[FOTO, WIDEO] Wypadek motorowerzysty w Czechowicach-Dziedzicach · fot. nadesłane przez czytelnika / Mateusz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.