bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 18 listopada 2019
  • wyświetleń: 12213

[WIDEO, FOTO] Przejazd na czerwonym świetle zakończony kraksą

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę, 17 listopada około godziny 13:50 na skrzyżowaniu ulic Partyzantów z Bystrzańską w Bielsku-Białej (koło hotelu Vienna). W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: Magda

Moment zdarzenia został nagrany przez świadków zdarzenia, którzy znaleźli się w pobliżu i w swoim samochodzie mieli zamontowaną kamerę samochodową. Sprawcą okazał się kierowca Kia ProCeed, który jadąc w stronę Szczyrku wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Choć testy pokazują, że ProCeed to jeden z najlepiej hamujących samochodów tej klasy, to praw fizyki oszukać się nie da. Zabrakło kilku metrów i niestety nie udało się uniknąć zderzenia ze Skodą Fabią, której kierowca także zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Nie powinien on w tym miejscu zawracać.

Zespół ratownictwa przebadał uczestników zdarzenia. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci zakończyli spotkanie mandatem karnym, który otrzymał kierujący samochodem marki Kia. Słowak kierujący Skodą został pouczony (zawracanie mimo, że zabrania tego sygnalizator S-3). Utrudnienia trwały godzinę.

"Nie przypuszczałem, że się znajdę na tej je***ej stronie" - powiedział sprawca zdarzenia przeglądając Facebookową tablicę serwisu Bielskie Drogi chwilę po zdarzeniu. No cóż... życie( ಠ_ಠ)

[WIDEO, FOTO] Przejazd na czerwonym świetle zakończony kraksą · fot. nadesłane przez czytelnika / Bartek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.