bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4629

[FOTO] Pożar samochodu osobowego na ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej

Około godziny 14:30 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej. Mimo podjętej przez świadków próby gaszenia i błyskawicznej akcji strażaków, nie udało się uniknąć dużych strat.Autor filmu: Bielskie Drogi

Doszczętnie spłonęła komora silnika Citroena C4 Picasso. Płomienie nie oszczędziły także przedziału pasażerskiego. Na szczęście kierowca wraz z rodziną zdążył bezpiecznie opuścić pojazd i oddalić się na bezpieczną odległość. Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej. W czasie trwania akcji gaśniczej ulica Krakowska w stronę Kóz była nieprzejezdna. Utrudnienia trwały 30 minut.

Pożar samochodu osobowego na ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.