bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 17 stycznia 2020
  • 20 stycznia 2020
  • wyświetleń: 13145

[FOTO, WIDEO] Solidna kraksa w Skoczowie i poważne utrudnienia w ruchu

W czwartek, 16 stycznia około godziny 17:00 na skrzyżowaniu DK-81 z ulicą Objazdową i Bielską doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów: Volkswagen Passat i Honda Civic. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień w ruchu.Autor filmu:


Zawinił kierowca Volkswagena Passata, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z prawidłowo jadącą Hondą. Siła uderzenia była na tyle duża, że Volkswagen wbił się w bariery energochłonne częściowo najeżdżając na nie. Uczestnicy trafili pod opiekę ratowników medycznych i lekarzy. Po badaniach okazało się, że obrażenia nie są poważne. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, a sprawca został ukarany mandatem.

Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane. Wytyczono objazdy, ale nie obeszło się bez sporych korków. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

[FOTO, WIDEO] Solidna kraksa w Skoczowie i poważne utrudnienia w ruchu · fot. nadesłane przez czytelnika: Jarek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.