bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 6 marca 2017
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 7430

Zderzenie w oku kameryAutor filmu: Adam

Wczoraj kilka minut po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Sprawcą zdarzenia był 22-latek kierujący Hyundaiem, który podczas manewru lewoskrętu wymusił pierwszeństwo na kierowcy Peugeota. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak poinformowała nas nadkomisarz Elwira Jurasz, Rzecznik Prasowa KMP Bielsko-Biała, sprawca kolizji stracił prawo jazdy. O tym czy i kiedy zostanie mu ono oddane, zadecyduje sąd. Oba auta były tak mocno uszkodzone, że musiały opuścić skrzyżowanie na lawetach. Utrudnienia w ruchu trwały blisko godzinę.

Jak udało się nam ustalić w GDDKiA, czas od momentu zapalenia się światła czerwonego w przypadku otwartego ruchu poprzecznego (ul. Ligocka), do momentu zapalenia się światła zielonego na krajówce wynosi od 4 do 5 sekund i jest uzależniony od aktualnie panującego natężenia ruchu. Naszym zdaniem obaj kierowcy wjechali na skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle. Nie zmienia to jednak faktu, że kierowca Hyundaia jest sprawcą tej kolizji.

Zderzenie w oku kamery


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.