bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 9707

[FOTO] Wypadek na DK-81 w Pawłowicach. Interweniował śmigłowiec LPR!

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 16:00 na DK-81 w Pawłowicach przy wyjeździe ze Wsi w stronę Zbytkowa. Samochód osobowy uderzył tam z dużą siłą w drzewo. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Zadysponowano także śmigłowiec ratunkowy.Okoliczności wypadku są badane przez policjantów z pszczyńskiej drogówki. Na tę chwilę wiadomo, że samochód osobowy marki Honda Civic uderzył w drzewo znajdujące się na poboczu. Kierowca odniósł poważne obrażenia ciała, które bezpośrednio mogły zagrażać jego życiu. Podjęto decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Dzięki wykorzystaniu latającej karetki, znacząco skrócił się czas dotarcia pacjenta do szpitala. Poszkodowany trafił do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Stan jego zdrowia nie jest na tę chwilę znany.

Droga w stronę Skoczowa była zablokowana blisko trzy godziny.

Zdjęcia: Jastrzębie-Zdrój - informacje drogowe 24h, pless.pl + nadesłane przez czytelników

Wypadek na DK-81 w Pawłowicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.