bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 8544

[FOTO, WIDEO] Solidna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Mazańcowicką

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 lutego około godziny 10:30 na skrzyżowaniu krajowej jedynki z ulicą Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach. Od godzin porannych w związku z awarią nie działa tam sygnalizacja świetlna, czego efektem było zderzenie dostawczego Opla i luksusowego busa marki Mercedes.Autor filmu: Artur

Do kolizji doprowadził kierowca samochodu dostawczego, który wyjeżdżał z ulicy Mazańcowickiej od strony Multispedytora. Wymusił on pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa klasy V, który poruszał się DK-1 w stronę Bielska-Białej. Siła uderzenia była duża. Oba pojazdy zostały znacznie uszkodzone. Uszkodzony został także traktor, ale jego kierowca oddalił się przed przyjazdem służb. Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca ciągnika zgłosił się kilka godzin później na komisariat. Dlaczego nie pozostał na miejscu zdarzenia? - Tego nie wiadomo.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników zdarzenia - nikt nie wymagał hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawcę mandatem. W związku z kolizją utrudnienia trwały ponad godzinę.

Jak udało się nam dowiedzieć, sygnalizacja w tym miejscu może nie działać do godziny 14:00. Ma to związek z wymianą słupów energetycznych.

Moment dzisiejszej kolizji został nagrany przez wideo rejestrator w zaparkowanym nieopodal pojeździe.

[FOTO, WIDEO] Solidna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Mazańcowicką · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.