bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 18397

[WIDEO] Bielskie Pogotowie Ratunkowe nadaje specjalny komunikat! [1.04.2020]

W dniu dzisiejszym na ulicach Bielska-Białej i okolicznych miejscowości można spotkać karetkę Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, która nie będzie jak zazwyczaj jeździć alarmowo.Autor filmu: Bielskie Drogi

Z głośników nadawany jest specjalny komunikat skierowany do najmłodszych, ale i nie tylko. Humorystyczny przekaz ma przyciągnąć uwagę najmłodszych, ale ważny jest także dla dorosłych w tych trudnych czasach.

Skąd taki pomysł? Ratownicy chcą poprawić mieszkańcom humor z okazji Prima Aprilis, jednak sam komunikat jest jak najbardziej na serio. Dla naszego dobra jeśli to tylko możliwe, pozostańmy w domach.

Bielskie Pogotowie Ratunkowe nadaje specjalny komunikat


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.