bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 3 maja 2020
  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 51290

[ZDJĘCIA] Pijany 17-latek za kierownicą. 3 osoby w ciężkim stanie!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 maja około godziny 17:50 na drodze łączącej Rajczę z Milówką (pow. żywiecki). Kierowca Opla Corsy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z samochodem dostawczym. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).Autor filmu: Żywiec997

17-letni kierowca Opla Corsy znajdował się pod wpływem alkoholu i co oczywiste nie posiadał prawa jazdy. Z wypadku wyszedł obronną ręką. Doznał obrażeń ciała, ale nie zagrażają one jego życiu. Oplem podróżowało łącznie pięć młodych osób. Pasażerowie to dwóch mężczyzn w wieku 22 i 29 lat, oraz dwie 22-letnie kobiety.

Poza kierowcą Opla trzy osoby odniosły ciężkie obrażenia ciała, które w sposób bezpośredni zagrały ich życiu. Dwie z nich były nieprzytomne, a strażacy musieli wydobyć te osoby z wraku za pomocą narzędzi hydraulicznych. Kierowcy auta dostawczego i jednemu z pasażerów osobówki nie stało się nic poważnego.

Walka o życie jednej z poszkodowanych osób trwała około półtorej godziny. Ratownicy medyczni przeprowadzili skuteczną reanimację. Najciężej ranna osoba trafiła śmigłowcem do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach (dzielnica Ochojec). Pozostali poszkodowani zostali przetransportowani zwykłymi karetkami.

Policjanci przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności pod kątem wypadku drogowego. Zgromadzona dokumentacja posłuży w późniejszym postępowaniu na drodze sądowej.

Droga była zablokowana przez około cztery godziny.

Pijany 17-latek za kierownicą · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.