bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 9417

[WIDEO] Chwila nieuwagi zakończona kolizją w centrum Bielska-Białej

W niedzielę, 3-go Maja około godziny 20:00 na ulicy Zamkowej doszło do kolizji drogowej. Kierująca Toyotą Yaris najechała na tył pojazdu, który zatrzymał się w związku z wtargnięciem psa na jezdnię. Wina autorki nagrania jest bezsprzeczna. Nikomu nic się nie stało. Przybyli na miejsce policjanci ukarali ją mandatem karnym. Krótka wzmianka w tej sprawie pojawiła się na Facebooku.Autor filmu: Kasia

Prosi ona o publikację nie po to, by internetowi znawcy wszelkiej maści mogli wylewać przez klawiaturę swoje mądrości, lecz po to by ktoś wyciągnął wnioski z tego przypadku. Wnioski z nagrania są proste - nawet na niemalże pustej drodze należy zachować wzmożoną czujność. Nigdy nie wiemy kiedy trzeba będzie gwałtownie hamować.

Autorka nagrania przyznaje, że przyczyną jej spóźnionej reakcji jest skupienie uwagi na ludziach machających rękami na przystanku i na psie, który wszedł na jezdnię (ludzie próbowali przywołać psa, a ten został zauważony później). Kierująca Toyotą niestety w porę nie zauważyła, że jadący przed nią Fiat 500 się zatrzymał. Właścicielka czworonoga, który jest sprawcą całego ambarasu, wzięła swoją pociechę pod pachę i w pośpiechu oddaliła się z miejsca kolizji.

Chwila nieuwagi zakończona kolizją w centrum Bielska-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.