bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 maja 2020
  • 10 maja 2020
  • wyświetleń: 21410

[FOTO, WIDEO] Zderzenie motocyklisty z samochodem na DW941 w Ustroniu. Interweniował LPR!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 9 maja około godziny 14:30 na DW941 w Ustroniu. Na skrzyżowaniu z ulicą Graniczną i Chałupniczą, samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadził 62-letni kierowca Renault Megane, który wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Granicznej na drogę wojewódzką. Nie zauważył on 27-letniego motocyklisty, który poruszał się w stronę Skoczowa. Doszło do groźnego zderzenia czołowo-bocznego, w którego wyniku kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń ciała.

Poszkodowany był przytomny, ale kontakt z nim był utrudniony. Doznał liczyć złamań. Podejrzewano obrażenia wewnętrzne i zadecydowano o wezwaniu śmigłowca. Latająca karetka skróciła czas dotarcia pacjenta do specjalistycznej placówki. Ratownik 4 pilotowany poleciał z poszkodowanym motocyklistą do Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. W czasie działań ratowniczych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na DW941 odbywał się z utrudnieniami. Na czas interwencji śmigłowca ruch wstrzymano całkowicie. Łącznie utrudnienia trwały około trzy godziny.

[FOTO, WIDEO] Zderzenie motocyklisty z samochodem na DW941 w Ustroniu · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.