bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 19 maja 2020
  • wyświetleń: 28370

[WIDEO] Nocna niespodzianka na bielskich drogach ;)

We wtorek, 19 maja 2020 roku w godzinach późnowieczornych, ul. Krakowska w Bielsku-Białej została otwarta w obu kierunkach na całej długości.Autor filmu: Bielskie Drogi

Prace ruszyły w połowie 2018 roku i obejmowały szereg zmian, które w dużej mierze widać gołym okiem. Roboty nie są jeszcze ukończone i to także widać gołym okiem, ale to już końcówka i to cieszy wszystkich kierowców.

Poniżej pierwszy film z przejazdu otwartym fragmentem ul. Krakowskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Lwowską, do wjazd na wschodnią obwodnicę miasta. Nagranie około godziny 23:45. Dziękujemy Piotrkowi za przekazanie tej cennej dla wszystkich kierowców informacji.

Jeśli macie ważne lub ciekawe informacje z lokalnych dróg, które chcecie za naszym pośrednictwem przekazać innym, to zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem Facebooka (Messenger - preferowane) lub pod numerem telefonu 518-176-078 (SMS/MMS/WhatsApp). Kontaktować można się także za pośrednictwem poczty elektronicznej bielskiedrogi@gmail.com

Zachęcamy także do pobrania naszej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android (pobrać można tutaj). Dzięki aplikacji nie umknie Wam żadna ważna informacja. Użytkowników telefonów opartych na innym systemie operacyjnym zapraszamy na Twittera, gdzie po odpowiedniej konfiguracji powiadomień, można na bieżąco śledzić najnowsze wpisy.

Przyjemnej jazdy ;)

Nocna niespodzianka na bielskich drogach ;)


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.