bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 8858

[WIDEO] Problematyczna zmiana organizacji ruchu na lewoskręcie z Żywieckiej w Górską w Bielsku-Białej #1

Zaczynamy nowy, dość ciekawy cykl związany ze skrzyżowaniem Żywieckiej i Górskiej w Bielsku-Białej, gdzie po remoncie zmieniono organizację ruchu. Niegdyślewy pas przechodził tutaj od razu w lewoskręt. Zdarzałysię tutaj korki, ale tylko podczas bardzo wzmożonego ruchu.Autor filmu: Bartek

Po remoncie jest konieczność zjechania na prawy pas, by po kilkunastu metrach ponownie wrócić na lewy pas i wykonać manewr skrętu w lewo. W Polsce ciągle mamy stan epidemii i można zaobserwować, że samochodów jest mniej niż przez czasami koronawirusa. Co będzie jak natężenie ruchu wróci do normy? Może być duży problem.

W ciągu ostatnich tygodni otrzymaliśmy od Was dziesiątki wiadomości z prośbą o interwencję. Wydaje się, że niewiele można tutaj zrobić.Zdaniem Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, to jest prawidłowa organizacja ruchu. Nic nie będzie poprawiane i zmieniane, bo tak ma być.Tu można mieć spore wątpliwości, czy to rozwiązanie jest lepsze i przede wszystkim bezpieczne.

Na naszym kanale YouTube powstała nowa playlista, gdzie będziemy umieszczać filmy nadesłane przez czytelników, które zostały nakręcone właśnie na tym skrzyżowaniu, gdzie zdaniem zarządcy drogi wszystko jest w porządku.

Jeśli chcecie przesłać swoje nagranie prosimy o zrobienie tego przez WeTransfer (instrukcja) na adres bielskiedrogi@gmail.com, lub poprzez dowolną platformę do przesyłania plików o większych rozmiarach (np. Dropbox, Dysk Google). Prosimy żeby tego typu nagrań nie wysyłać nam za pośrednictwem Facebooka, bowiem ten bardzo mocno ogranicza jakość otrzymanych plików.

Problematyczna zmiana organizacji ruchu na lewoskręcie z Żywieckiej w Górską w Bielsku-Białej #1


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.