bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 3111

[WIDEO] Utrudnienia na S-52 w Bielsku-Białej po wystrzale opony w ciężarówce

W piątek, 22 maja około godziny 11:30 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnej sytuacji. W pojeździe ciężarowym poruszającym się od strony Cieszyna, doszło do wystrzału opony na przedniej osi ciągnika siodłowego. Uszkodzone zostały dwa inne pojazdy. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.Autor filmu: Spójrz z góry - usługi dronem

Wystrzał spowodoał, że kierowca samochodu ciężarowego zjechał na sąsiedni pas ruchu. Uszkodzony został samochód dostawczy marki Peugeot Boxer i osobowe Porsche, które poruszało się w przeciwnym kierunku (uszkodzenie odłamkami). Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Przypomnijmy, że 26 kwietnia 2019 roku w tym samym miejscu doszło do katastrofy w ruchu lądowym. Okoliczności były bardzo podobne. Szczegóły tutaj.

Kierowcy podróżujący od strony Cieszyna muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać nawet do godziny 14:00.

Utrudnienia na S-52 w Bielsku-Białej po wystrzale opony w ciężarówce
fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.