bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 16283

[WIDEO] Kraksa na DK-81 w Drogomyślu. Sprawca uciekł pieszo!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 maja około godziny 17:00 na DK-81 w Drogomyślu. Na wysokości stacji paliw BP, na pasie w stronę Wisły zderzyły się dwa samochody osobowe. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: Arkadiusz

Zawinił kierujący Fiatem Stilo, który podczas manewru lewoskrętu, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym Mercedesie klasy A. Kierowca Fiata chwilę po zdarzeniu porzucić swój rozbity samochód i uciekł pieszo. Dwie osoby podróżujące Mercedesem zostały przebadane przez ratowników medycznych - nikt nie wymagał hospitalizacji. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 4

Na naszą skrzynkę trafiło nagranie, na którym widać moment zdarzenia. Dziękujemy Arkowi za kontakt i podesłanie materiału.

Kraksa na DK-81 w Drogomyślu · fot. ASO Autolux


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.