bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 maja 2020
  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 7680

[WAŻNE] Obustronne zamknięcie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach!

W sobotę i niedzielę 6 i 7 czerwca DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic będzie zamknięta dla ruchu samochodów w kierunku Bielska-Białej oraz Katowic.Autor filmu: Spójrz z góry - usługi dronem

Taką informację przekazał radnym burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut na sesji Rady Miejskiej we wtorek, 26 maja.

Zamknięcie DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic będzie mieć związek z pracami rozbiórkowymi wiaduktu kolejowego na trasie kolejowej nr 93, które będą prowadzone przez spółkę Budimex.Ze względu na zamknięcie DK-1 w kierunku Katowic i Bielska-Białej ruch samochodów będzie prowadzony przez ulicę Legionów. Należy przygotować się na spore korki w centrum Czechowic-Dziedzic.

AKTUALIZACJA 5 czerwca: zamknięcia drogi nie będzie. Jak dowiedzieliśmy się w GDDKiA, nie zostały dopełnione wszystkie formalności.

[WAŻNE] Obustronne zamknięcie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach
fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.