bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 czerwca 2020
  • wyświetleń: 24880

[FOTO] Policyjny pościg zakończył się wypadkiem. Motocyklista w ciężkim stanie!

Dziś po godzinie 19.00 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. 36-letni czechowiczanin został zabrany przez LPR do szpitala w katowickim Ochojcu.Autor filmu: mp / czecho.pl

- "Policjanci z ruchu drogowego jechali nieoznakowanym radiowozem ulicą Kopernika w kierunku Czechowic-Dziedzic. Na swoim pasie ruchu zauważyli jadącego na wprost nich, a więc pod prąd, kierującego motocyklem. Mundurowi zawrócili i użyli sygnałów do zatrzymania do kontroli drogowej, które motocyklista zignorował i rozpoczął ucieczkę. Podczas pościgu mężczyzna dwukrotnie przejechał na czerwonym świetle i w sposób nieprzepisowy ominął ciąg ciężarówek oraz zator drogowy jadąc poboczem. Następnie skręcił na stację paliw, gdzie zderzył się z elementem infrastruktury drogowej"- poinformował nasz portal asp. szt. Roman Szybiak, rzecznik prasowy KMP w Bielsku-Białej.

W akcji uczestniczyły jednostka OSP Dziedzice, policja i pogotowie. Do poważnie rannego motocyklisty (m.in. ciężki uraz nogi) wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało go do szpitala w Ochojcu. Poszkodowany to 36-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. Mężczyzna posiadał prawo jazdy kat. A. Stan jego trzeźwości będzie ustalany na podstawie pobranych próbek krwi.

W czasie interwencji śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, droga krajowa nr 1 była zablokowana.

Policyjny pościg zakończył się wypadkiem · fot. mp / czecho.pl


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.