bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 16 lipca 2020
  • wyświetleń: 107992

[FOTO] Makabryczny wypadek na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza. Opel doszczętnie zmiażdżony!

Do bardzo poważnego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek, 16 lipca około godziny 10:00 na skrzyżowaniu ulic Andersa i Michałowicza w Bielsku-Białej. Samochód ciężarowy marki Scania zderzył się tam z samochodem osobowym marki Opel Astra. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: Sebastian / Klinika Metalu

Wszystko wyglądało bardzo źle. Pojazd ciężarowy ze skrzynią wyładunkową znajdował się na boku. Za kabiną znajdował się doszczętnie zmiażdżony samochód osobowy. Kierująca nim 60-letnia kobieta była zakleszczona we wraku i nie dawała żadnych oznak życia. Świadkowie nie byli w stanie pomóc. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej i wspólnie z ratownikami medycznymi prowadzili reanimację. Działania medyczne okazały się skuteczne - kobieta odzyskała funkcje życiowe i w stanie krytycznym trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło na pasie w kierunku os. Złote Łany. Pojazd ciężarowy marki Scania poruszający się prawym pasem ruchu, z nieustalonej przyczyny przewrócił się na znajdujący się na lewym pasie samochód osobowy. Najbardziej prawdopodobną hipotezą jest utrata panowania nad pojazdem, która nastąpiła w efekcie gwałtownego hamowania. Policjanci ustalili, że poszkodowana podróżowała sama - w pojeździe nie znajdowały się żadne inne osoby. Kierujący samochodem ciężarowym 62-latek nie doznał poważnych obrażeń. Był trzeźwy. Została mu pobrana krew do analizy pod kątem innych substancji.

Przez blisko sześć godzin trwały czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratury. W tym czasie na skrzyżowaniu występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Trafiło do nas nagranie, które potwierdza wcześniejsze ustalenia. Można go zobaczyć na https://www.facebook.com/bielskiedrogi/videos/2673478516200768/?__xts__[0]=68.ARCUbT-NQYaWrM89HgteoZlrJe3NtQeANyXyoepILmPO7cv3SKsYl-HXHcwp0zWO8j9P-eJaGLipbFiW6XpmrHzimTcD8wtiVZtHCCl13RZJrKmxLXx2IZsYjEbqMJNE8QgFWceWBZiTBwECdDyWqVrcVraQmc3lIkV_vl56aKUfeTze9trfIRKPbPCsyktpXQcbun4aGjOTi7lMeP1Pw2ujU-7R98AH2qS3a6eFWbxX8GrNmAWlZu-WbY3w-6WMphvR7keXEt69bAkEpZoSjY22T6lMM5RNBDnXiVedqlSi9iSluhDX045Hg_DRJxtkNEwkRymqmCvXHst3nlrQRCoza3xRUHcVNnmY0w&__tn__=-R]Facebooku.[/url]

Makabryczny wypadek na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.