bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 24 lipca 2020
  • wyświetleń: 6679

[WIDEO] Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie na DK-52 Kobiernicach

Nie tak dawno (1 czerwca) w Wilkowicach na ul. Żywieckiej doszło do fatalnego w skutkach wypadku drogowego, w którym ucierpiały dwie rowerzystki. Kasia przechodzi rehabilitację i jest na długiej oraz krętej drodze do normalnego życia. Młodsza z rowerzystek, Rita według nieoficjalnych informacji dalej jest w śpiączce (rodzina nie wyraziła zgody na przekazywanie przez szpital informacji o stanie zdrowia pacjentki, stąd też informacje nieoficjalne).Autor filmu: Bartek

W dalszym ciągu nie są znane pełne okoliczności tego wypadku. Kierująca Oplem z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Co było powodem? Hipotez jest wiele. To m. in. zasłabnięcie, zaśnięcie, zabawa telefonem, być może usterka techniczna. Zdarzyć się mogło wiele. Śledczy ciągle badają tą sprawę. W tej sprawie wiadomo, że nie było celowego działania kierującej Oplem.

Celowym i umyślnym jest wyprzedzanie na trzeciego, tak jak miało to miejsce na poniższym nagraniu. Kierujący Fiatem Bravo jadąc z bardzo dużą prędkością minął o centymetry dwóch cyklistów, którzy prawidłowo poruszali się poboczem drogi. Do tragedii brakowało niewiele. Tacy kierowcy bez wątpienia powinni być eliminowani z dróg przez policję - dla naszego wspólnego dobra. Autora nagrania zachęcamy do zgłoszenia wykroczenia odpowiednim organom.

Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie na DK-52 Kobiernicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.