bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 29 lipca 2020
  • 7 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5899

Tour de Pologne w Bielsku-Białej - utrudnienia na ulicach miasta

7 sierpnia ulicami Bielska-Białej przejadą uczestnicy III etapu 77. Tour de Pologne. Tego dnia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.Autor filmu: Tour de Pologne

Etap rozpocznie się w Wadowicach, a meta wyścigu zostanie zorganizowana na wysokości terenów ZIAD przy al. Armii Krajowej.

W tym dniu nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu, będzie również obowiązywał zakaz postoju samochodów w ciągu ulic: Władysława Orkana, Ludwika Waryńskiego, Jana Sobieskiego. Przejazd kolarzy na terenie Bielska-Białej w ramach wyścigu przewiduje się w godzinach 14:20 - 16:30.

Uwaga!Nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na następujących odcinkach al. Armii Krajowej:

  • od godziny 5:00 - 20:00 na odcinku od ronda (przy ul. Gościnnej) do ronda (przy ul. Karbowej).
  • od godziny 5:30 - 6:30 odcinek od skrzyżowania z ul. św. Andrzeja Boboli do ul. Gościnnej;
  • Ponadto ulice: Gościnna, Karbowa, Kolista (od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej) będą zamknięte dla ruchu pojazdów pomiędzy godzinami 11:30 - 17:00.


Policja oraz służby organizatora, w celu zapewniania bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy. Podany czas utrudnień ze względu na specyfikę imprezy (dynamicznie przemieszczający się peleton) może ulec zmianie. Całkowite zamknięcie trasy przejazdu (poprzeczne oraz podłużne w stronę kolumny kolarskiej) nastąpi na około 1 godzinę przed przejazdem pilota głównego wyścigu. Policja zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia ruchu z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa uczestników Tour de Pologne.

Wprowadzone zostaną liczne zmiany w zakresie funkcjonowania komunikacji publicznej:

  • zmianie ulegną trasy przejazdu linii, których trasa pokrywa się z przejazdem wyścigu kolarskiego;
  • część linii zostanie skrócona do pętli, na których istnieje możliwość zawrócenia;
  • autobusy obsługujące linie komunikacyjne krzyżujące się z trasą wyścigu będą kursowały bez zmian do momentu całkowitego zamknięcia dróg przez Policję lub zostaną skierowane na trasy alternatywne.


W momencie zatrzymania autobusów, dopuszcza się ich opuszczenie przez pasażerów lub kontynuację jazdy.

O zmianach w kursowaniu autobusów w związku z Tour de Pologne można dokładnie przecztytać na stronie MZK w Bielsku-Białej.

Tour de Pologne w Bielsku-Białej - utrudnienia na ulicach miasta · fot. Materiały organizatora


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.