bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 3 września 2020
  • wyświetleń: 3056

[WIDEO] Jazda pod prąd i słabo widoczne oznakowanie

Na naszą skrzynkę trafił film zarejestrowany na ul. Rejtana w Bielsku-Białej. Widać na nim pojazd, który porusza się pod prąd drogą jednokierunkową. Sprawa wydaje się prosta - kierowca gapa nie popatrzył na znaki. Problem polega na tym, że znaki są tutaj bardzo słabo widoczne.Autor filmu: Sebastian

Autor nagrania zwrócił uwagę na słabo widoczne znaki. Postanowiliśmy przy okazji przyjrzeć się temu miejscu. Znak zakaz wjazdu (B-2) jest zasłonięty przez gałęzie i naprawdę trudno go zauważyć. Natomiast wyjeżdżając z parkingu znak nakazu jazdy w prawo (C-2) jest usytuowany w takim miejscu, że trzeba naprawdę mocno się nagimnastykować żeby go dostrzec. Tak być nie powinno - znaki powinny być ustawione w taki sposób, żeby wszystko było jasne od początku do końca. Sprawa została zgłoszona przez aplikację ZgłoszeniaBB.

Jazda pod prąd i słabo widoczne oznakowanie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.