bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 września 2020
  • 7 września 2020
  • wyświetleń: 3914

[FOTO, WIDEO] Podpalacz podłożył ogień pod samochody w bielskich Leszczynach

W niedzielną noc strażacy mieli pełne ręce roboty. Wszystko za sprawą podpalacza lub podpalaczy. Wskutek celowych działań doszczętnie spłonął jeden samochód, trzy pozostałe uległy znacznym uszkodzeniom.Autor filmu: Bielskie Drogi

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło pożaru Toyoty Avensis zaparkowanej przy ulicy Straconki nieopodal Gimnazjum nr 1. Samochód spłonął doszczętnie. W bliskiej odległości stał również Fiat Punto - jak się okazało ten pojazd został podpalony od przodu, jednak płomienie zgasły pod wpływem opadów deszczu.

Kilkaset metrów dalej w ogniu stanął Ford Mondeo. Ostatnia interwencja strażaków dotyczyła pożaru samochodu marki Audi zaparkowanego przy ulicy Basztowej (boczna od ul. Straconki).

Wszystkie cztery pożary nastąpiły w ciągu kilkunastu minut w tej samej okolicy. W działaniach udział brały zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Śledczy prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

[FOTO, WIDEO] Podpalacz podłożył ogień pod samochody w bielskich Leszczynach · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.