bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 21 września 2020
  • wyświetleń: 15142

[FOTO, WIDEO] Pijacka szarża traktorzysty z 3-latkiem na kolanach!

Do bulwersującego zdarzenia doszło w niedzielę, 20 września około godziny 16:30 w Bronowie (gm. Czechowice-Dziedzice). Po wsi szalał traktorzysta, który taranował ogrodzenia posesji, żywopłoty znaki i inną infrastrukturę drogową. Dzięki reakcji świadków udało się uniknąć tragedii.Autor filmu: Marcin

Gdy traktor skręcił w jedną z bocznych uliczek, świadkowie wykorzystali chwilowy postój ciężkiego sprzętu i wyciągnęli kompletnie pijanego kierowcę z kabiny. Wraz z nim podróżował jego 3-letni wnuczek. Dziecku, które siedziało na kolanach swojego dziadka na szczęście nic się nie stało.

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy przeprowadzili badanie trzeźwości kierującego ciągnikiem. 64-letni traktorzysta wydmuchał przeszło 2,5 promila. Za swoją pijacką szarżę odpowie przed sądem.

[FOTO, WIDEO] Pijacka szarża traktorzysty z 3-latkiem na kolanach · fot. Marcin


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.