bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 19530

[WIDEO] Film o tym jak jeździmy na pamięć

W minioną sobotę otwarto Galerię Koniczynka przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Otwarcie nowego punktu handlowo-biurowego siłą rzeczy wymusiło zmianę organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną.Autor filmu: Spójrz z góry - usługi dronem / Bielskie Drogi

Są znaki informujące o zmianie organizacji ruchu (żółta tablica ostrzegawcza) i znaki informujące o kierunkach na pasie ruchu. Wszystko jest widoczne, jednak jest pewien problem - nikt nie zwraca uwagi na znaki. Tylko dziś we wtorek, doszło w tym miejscu do min. trzech kolizji.

Warto zwrócić w tym miejscu szczególną uwagę!

Film o tym jak jeździmy na pamięć
fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.