bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 3795

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na DK-1 w Piasku

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 września około godziny 12:30 na skrzyżowaniu krajowej jedynki z ulicą Studzienicką i Kłosów w Piasku. Na pasie w stronę Pszczyny zderzyły się dwa pojazdy. Patrol policji i strażacy od razu byli na miejscu zdarzenia.Autor filmu: Adam

Przyczyną kraksy było niezachowanie należytej odległości od pojazdu poprzedzającego. Strażacy i policjanci byli na miejscu zdarzenia natychmiast. Po przeciwnej stronie jezdni trwała neutralizacja plamy oleju, a miejsce pracy strażaków zabezpieczał m.in. patrol pszczyńskiej drogówki.

Dwie osoby podróżujące Volkswagenem Golfem trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło półtorej godziny.

[FOTO, WIDEO] Groźna kraksa na DK-1 w Piasku · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.