bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 3 grudnia 2020
  • wyświetleń: 640

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #BielskoBiała #Słoneczne #Beskidzkie #PolskichSkrzydeł

Mroźne popołudnie i trzy bielskie osiedla: Słoneczne, Beskidzkie i Polskich Skrzydeł. Za nami kolejna akcja "Noś odblaski! Świeć przykładem!"Autor filmu: Bielskie Drogi

Trochę się działo. Udało nam się wychwycić typowe zachowanie pieszych, którym za daleko podejść do przejścia oddalonego zaledwie o 20-30 metrów. Bez skurpółow, na oczas policjantów z drogówki tuż przy radiowozie...

Wspólnie z asp. Iloną Michalczyk poruszyliśmy bardzo ciekawy temat. Jesteśmy przykonani, że większość kierowców nie ma bladego pojęcia o istnieniu tego konkretnego przepisu. Jakiego? Zobaczcie sami!

Po obejrzeniu zachęcamy do anonimowejankiety.

[b]Odcinek powstał m.in. dzięki firmieRamirent- wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Bielsko-Biała, ul. Wyzwolenia 61

[/b]

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.