bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 14373

[FOTO] Nocny pościg ulicami czterech miejscowości za kierowcą BMW

W sumie ulicami czterech miejscowości trwał pościg za kierowcą BMW, do którego doszło minionej nocy. Sytuacja była szczególnie niebezpieczna, ponieważ kierowca samochodu bawarskiej marki uciekał przed stróżami prawa we mgle bez włączonych świateł.

Około północy z wtorku na środę patrol policji znajdujący się przy węźle Komorowice w Bielsku-Białej zauważył samochód BMW serii 5 na brytyjskich numerach rejestracyjnych, którego poruszanie wskazywało, że jego kierowca może być pod wpływem alkoholu. Policjanci pojechali za autem bawarskiej marki, jednak kierowca nie reagował na wezwania do zatrzymania się.

Kierowca uciekał droga krajową nr 1, ulicami Kopernika i Legionów w Czechowicach-Dziedzicach, ponownie powrócił na DK-1 przejeżdżając przez Goczałkowice Zdrój i w Pszczynie skręcił w ulicę Bielską. Podczas ucieczki kierujący wyłączył światła w swoim samochodzie. Pościg zakończył się na rondzie na skrzyżowaniu ulic Bielskiej, Cieszyńskiej i Korfantego, gdzie kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem, wjechał w krawężnik i uszkodził obręcz koła. Pasażerowie BMW zbiegli z miejsca zdarzenia - policjanci podjęli pościg za uciekinierami.

Po sprawdzeniu BMW okazało się, że w bagażniku samochodu znajdują się elementy katalizatorów oraz sprzęt potrzebny do ich wycinania. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, sprawą zajmuje się policja.

Autor filmów: pless.pl

Nocny pościg ulicami czterech miejscowości za kierowcą BMW · fot. pless.pl


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.