bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1049

[WIDEO] Budowa wiaduktu kolejowego w Czechowicach-Dziedzicach #TimeLapse

Od piątkowego wieczoru, w związku z budową nowego wiaduktu kolejowego, w obu kierunkach zamknięta była droga krajowa nr 1 od skrzyżowania z ulicą Legionów do Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach. Budowniczy zakończyli pracę wcześniej, niż zakładał plan i "dwupasmówka" została otwarta w niedzielę późnym wieczorem. Zapraszamy do obejrzenia rejestracji postępów budowy w technice timelapse.Autor filmu: Bielskie Drogi

Zamknięcie drogi krajowej nr 1 na odcinku od ulicy Legionów do Ligockiej nastąpiło w piątek, 11 grudnia o godzinie 20.00. Dla kierowców wyznaczono objazdy: dla samochodów jadących od strony Bielska-Białej w postaci skrętu w prawo w ulicę Mazańcowicką, następnie przejazd ulicami Kotulińskiego, Kopernika, Legionów i powrotny wjazd na DK-1. Dla kierowców poruszających się z północy (Pszczyna, Tychy, Katowice) przewidziano skręt w lewo w ulicę Legionów, później wjazd w ulice Mazańcowicką i Ligocką i ponowny wjazd na DK-1. Poniżej prezentujemy wideo z przygotowań do operacji z piątku, 11 grudnia.

Firma Budimex przewidywała, że ponownie otwarcie DK-1 dla kierowców na powyższym odcinku nastąpi najpóźniej w poniedziałek, 14 grudnia o godzinie 6.00. Jednak budowniczy uporali się z praca wcześniej, niż zakładał plan i ruch w kierunku na Katowice i Bielsko-Białą wrócił na dwupasmówkę już w niedzielę późnym wieczorem. Budowa nowej przeprawy kolejowej była jednym z etapów przebudowy węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice.

Budowa wiaduktu kolejowego w Czechowicach-Dziedzicach #TimeLapse


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.