bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 grudnia 2020
  • wyświetleń: 7005

[WIDEO] Nowy nabytek w strażnicy OSP Straconka! GCBA Scania XT450 349[S]37

W piątek, 18 grudnia tuż przed godziną 16.00 pod strażnicę OSP Straconka podjechał nowy, długo wyczekiwany samochód. Pachnąca nowościąScania XT450 w zabudowie GCBA od Szczęśniak z Bielska-Białej. Koszt nowego pojazdu to ok. 1,1 miliona złotych.Autor filmu: Bielskie Drogi

Zakup sfinansowany ze środkówprzekazanych przez : Miasto Bielsko-Biała, Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy, WojewódzkiFundusz Ochrony Środowiskai Gospodarki Wodnej w Katowicach, WojewództwoŚląskie, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiskai Gospodarki Wodnej, oraz sponsorzy, mieszkańcyStraconki i innych osiedli miasta Bielska-Białej.

Druhowie i druhny Ochotniczej Straży Pożarnej w Straconce wkraczają w nowy etap działalności swojej jednostki. Gratulujemy nabytku, życzymy wszelkiej pomyślności i dziękujemy za zaproszenie!

Nowy nabytek w strażnicy OSP Straconka


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.