bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 19 grudnia 2020
  • wyświetleń: 6303

[WIDEO] Duże ułatwienie dla kierowców

W sobotę, 19 grudnia do użytku został oddany łącznik al. Andersa i Hulanki (jadąc od strony Mazańcowic).Autor filmu: Bielskie Drogi

Zakończenie inwestycji rozpoczętej w kwietniu tego roku trwało dłużej niż było to planowane ze względu na osuwanie się jednej ze skarp oraz deszczową aurę. Koszt budowy łącznika wyniósł 4 mln zł.

Nowa droga jest jednojezdniowa, ma 430 metrów długości oraz 5 metrów szerokości. Osuwająca się skarpa została zabezpieczona betonowym palowaniem oraz narzutem z głazów. W ramach inwestycji został również wykonany chodnik, kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne.

Duże ułatwienie dla kierowców


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.