bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 55952

[WIDEO] Świąteczne spotkanie z seniorem na S-1 z Bielska-Białej do Żywca

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej S-1 między Bielskiem-Białą a Żywcem, w dniu 25.12.2020 około godziny 14.00. Na wysokości Pietrzykowic kierowca jadący w stronę Żywca zauważył pojazd jadący pod prąd.Autor filmu: Maciej

Autor nagrania zdołał wyhamować i postanowił zawrócić kierowcę Peugeota, którym okazał się starszy mężczyzna (na wygląd około 70 lat). Sprawca rażącego wykroczenia nie zamierzał jednak zawrócić i groził wezwaniem policji za bezpodstawne utrudnianie mu jazdy. Dopiero interwencja innych kierowców, którzy na chwilę zablokowali drogę, pomogła rozwiązać ten konflikt. Senior zawrócił i odjechał w stronę Żywca. Nagranie trafiło na skrzynkę serwisu Bielskie Drogi, ale także do miejscowej jednostki policji, która niewątpliwie podejmie odpowiednie kroki w tej sprawie.

Świąteczne spotkanie z seniorem na S-1 z Bielska-Białej do Żywca


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.