bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 4 stycznia 2021
  • wyświetleń: 7980

[WIDEO] Dzwon na przełęczy Przegibek #PolskieDrogi

W najnowszym odcinku serii Polskie Drogi znalazł się film z Bielska-Białej, a konkretnie z przełęczy Przegibek (ul. Górska). Kierowca sportowego samochodu "przestrzelił" zakręt. Niewiele brakowało, a doszłoby do czołowego zderzenia. Rzeczony fragment nagrania znajduje się w 3 minucie i 30 sekundzie 183 odcinka. Zachęcamy jednak do obejrzenia całości.

ReklamaAutor filmu: Polskie Drogi

"Pragnę, aby jak najwięcej osób przekonało się na własne oczy, jak odpowiedzialną i bardzo często niebezpieczną czynnością jest prowadzenie pojazdu, jakie są mechanizmy powstawania wypadków i jakie skutki może nieść ze sobą tak powszechne na naszych drogach: brawura, bezmyślność, arogancja, nieodpowiedzialność, a także przecenianie własnych umiejętności i wreszcie – egoizm drogowy. Polskie Drogi to cegiełka, którą dokładam od siebie, aby na naszych drogach zrobiło się choć trochę bezpieczniej" - pisze Michał Nowotyński, który tworzy serię Polskie Drogi od przeszło 6 lat tworzy kompilacje ze zdarzeniami drogowymi.

Miło nam przy tej okazji poinformować, że z Michałem współpracujemy od samego początku istnienia obu portali.

Dzwon na przełęczy Przegibek #PolskieDrogi
fot. miniaturka - źródło YouTube / Polskie Drogi #183


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.