bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 8 stycznia 2021
  • wyświetleń: 9150

[WIDEO] Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia. Fatalny rejestrator i poszukiwania sprawcy

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 stycznia około godziny 6.30 w Skoczowie na DK-81 w pobliżu skrzyżowania z ul. Bielską (pas w stronę Katowic).

ReklamaAutor filmu: Arkadiusz

Kierowca Volkswagena Passata zmienił pas ruchu i doprowadził do kolizji drogowej. Uciekł w stronę Katowic. Poszkodowany kierowca Opla Astry próbował gonić sprawcę, ale uszkodzenia pokolizyjne uniemożliwiły mu bezpieczną jazdę. Zatrzymał się na poboczu wierząc w moc swojej kamery i zapis, który pozwoli na spokojnie ustalić sprawcę. Niestety tanie kamery samochodowe mają fatalną jakość. Obraz się zacina, a jakość nagrania nie pozwala odczytać tablic rejestracyjnych.

Poszkodowany kierowca zapamiętał tylko początek rejestracji z powiatu cieszyńskiego (SCI).

Jeśli ktoś widział taki pojazd i mijał go mając porządny wideo rejestrator, proszony jest o kontakt z policją w Cieszynie lub bezpośrednio z właścicielem uszkodzonego pojazdu pod numerem telefonu +48795508278.

Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.