bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 13 stycznia 2021
  • wyświetleń: 15472

[WIDEO] Lód spadający z naczepy uszkadza samochód

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 stycznia w godzinach popołudniowych na S-1 w rejonie Rybarzowic (kier. Żywiec). Na przejeżdżający samochód osobowy spadła tafla lodu, która zerwała się z dachu naczepy.

ReklamaAutor filmu: Tomek

Autor nagrania próbował zatrzymać kierowcę zestawu. Bezskutecznie. Kilka kilometrów autor nagrania dobiegł w korku do szofera, prosząc go o zjechanie na pobocze tłumacząc co się wydarzyło. Mówiąc delikatnie został olany, a kierowca odjechał.

Ja miałem szczęście. Naprawdę się cieszę bo uważam, że wygrałem życie. Tafla lodu, której fragmenty 2 godziny później wyciągnąłem ze zderzaka miała 5 cm grubości i gdyby poleciało mi to na szybę, to byłoby fatalnie... - pisze Tomek, autor nagrania.

Sprawa została zgłoszona na komisariat w Żywcu. Już niedługo kierowca ciężarówki powinien dostać wezwanie na przesłuchanie. Później szoferowi pozostaje tylko zapłacić mandat i oczekiwać na rachunek z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Lód spadający z naczepy uszkadza samochód


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.