bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 14 stycznia 2021
  • wyświetleń: 9694

[WIDEO] Dzwonimy do MZD w Bielsku-Białej zapytać o stan dróg

Czwartkowy poranek to gehenna dla kierowców, którzy wybrali się w podróż po mieście. Intensywne opady śniegu spowodowały, że drogi zrobiły się białe i miejscami nieprzejezdne.

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Tysiące kierowców utknęło w korkach spowodowanych przez pojazdy (głównie ciężarowe i autobusy), które nie mogły pokonać licznych w naszym regionie wzniesień. Można było odnieść wrażenie, że nie widać za bardzo pługo-piaskarek. W jednym z postów humorystycznie podsumowaliśmy to co się działo słowami "Rząd zachęcał do pracy zdalnej, ale kierowcy pługo-piaskarek, akurat tego nie musieli sobie brać do serca". Wrażania to jedno, a rzeczywistość to drugie.

Ten wpis to była oczywiście ironia, a o faktyczne siły i środki zadysponowane do walki z kilkoma centymetrami śniegu, postanowiliśmy zapytać u źródła czyli w Miejskim Zarządzie Dróg. Jak przebiegła rozmowa? Posłuchajcie.

Wykonaliśmy kilkanaście połączeń. Wszystkie z podobnym skutkiem.

Dzwonimy do MZD w Bielsku-Białej zapytać o stan dróg


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.