bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 20 stycznia 2021
  • wyświetleń: 5124

[WIDEO] Ile można czekać na zielone światło? W Bielsku-Białej nawet cztery cykle sygnalizacji świetlnej

Dodajemy od Was sporo sygnałów o problemach jakie stwarza tzw. "inteligentna sygnalizacja świetlna" w Bielsku-Białej. System Zarządzania Ruchem w Bielsku-Białej, na który składa się szereg różnego rodzaju czynników sprawia problemy kierowcom. Przykładem może być ten film, na którym jeden z kierowców utknął na lewoskręcie z Żywieckiej w Łagodną. Po odczekaniu trzech cykli sygnalizacji świetlnej zrezygnował i pojechał inną drogą.

ReklamaAutor filmu: Damian

Portal Bielskie Drogi na bieżąco przekazuje sygnały o nieprawidłowościach do Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej. Marcin Burdziński, Inżynier Ruchu z MZD, który czuwa m.in. nad sygnalizacją świetlną zawsze poważnie traktuje zgłoszenia od czytelników. Wielokrotnie "od ręki" udało się rozwiązywać tego typu problemy. Jeśli gdzieś zauważycie błąd, gdzieś jest problem, to można zgłosić go drogą elektroniczną przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej (także na Facebooku lub SMS pod nr 518-176-078).

Jeśli macie materiały filmowe, które popierają Wasze podejrzenia co do nieprawidłowości, także można je do nas przesłać. Jeśli tylko będzie taka możliwość, to chętnie pomożemy usprawnić przejazd przez miasto i doprowadzić do tego, żeby "inteligentna sygnalizacja świetlna" głupiała jak najrzadziej.

Na naszym kanale YouTube jest specjalna playlista, która pokazuje jeden z problemów na lokalnych drogach. Chodzi o skrzyżowanie Żywieckiej z Górską w Bielsku-Białej. Rozwiązanie zaproponowane podczas przebudowy drogi (zwężenie do jednego pasa przed skrzyżowaniem), zdaniem wielu kierowców się nie sprawdziło. Jeśli macie materiały z tego skrzyżowania, także zachęcamy do kontaktu.

Ile można czekać na zielone światło


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.