bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 26808

[FOTO, WIDEO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej. Kamera okazała się najlepszym świadkiem!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 stycznia około godziny 11.55 na S-52 w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Żywca przed zjazdem na al. Andersa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Sytuacja wyglądała dość poważnie, ale nikomu nie stało się nic groźnego (powierzchowne obrażenia).Autor filmu: nadesłane przez czytelnika / Wojtek

Kierowca Audi wpadł w poślizg po gwałtownym hamowaniu spowodowanym próbą zmiany pasa ruchu przez kierowcę Fiata. Nie doszło do kontaktu tych dwóch samochodów. Audi sunące bokiem uderzyło w tył prawidłowo jadącego Hyundaia, który następnie uderzył w barierki rozdzielające pasy ruchu.

Kierowca Fiata chwilę po zdarzeniu odjechał. Policjanci ustalają kto prowadził ten pojazd. Nie byłoby to tak łatwe gdyby nie fakt, że samochodzie marki Audi była zamontowana kamera samochodowa. Trudno o lepszego świadka. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Ruch na S-52 był znacznie utrudniony przez około półtorej godziny. Utworzył się pory korek, który w szczytowym momencie sięgał za zjazd od Wapienicy.

[FOTO, WIDEO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej · fot. nadesłane przez czytelnika / Patryk


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.