bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 26 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1366

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #BielskoBiała #Kopernika #Karpackie #ZłoteŁany #KomorowiceKrakowskie

Pogoda dziś dopisała, choć w stópki szczypało... Świetnie, pozytywnie i pożytecznie spędzone popołudnie. Odblaski rozdane na osiedlach Kopernika, Karpackim, Złote Łany i w Komorowicach Krakowskich.

ReklamaAutor filmu: Bielskie Drogi

Frekwencja także była znakomita. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zapraszamy do krótkiej wideo-relacji ze spotkania z mieszkańcami Dziękujemy za obecność druhom OSP Komorowice Krakowskie, radnym Romananowi Matyja i Karolowi Markowskiemu, który także sam rozdawał mieszkańcom swojej dzielnicy elementy odblaskowe Odcinek powstał m.in. dzięki firmie Żmidziński - dostawcy pergoli, markiz oraz żagli tarasowych. Można ich znaleźć przy ul. Żywieckiej 189 w Bielsku-Białej. Zapraszamy!W najbliższy poniedziałek według wstępnych ustaleń udajemy się do Wapienicy, Jaworza, Jasienicy, Świętoszówki, Grodźca, Łaz i Bier. Szczegółowy rozkład jazdy podamy w weekend :)

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.