bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 1 lutego 2021
  • wyświetleń: 1417

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Jaworze #Jasienica #Grodziec #Biery #Łazy #Wieszczęta #Bielowicko

To było długie popołudnie i bardzo owocne spotkanie z mieszkańcami Jaworza, Jasienicy, Bier, Świętoszówki, Grodźca, Łaz, Wieszcząt i Bielowicka. Frekwencja nas zaskoczyła - wyczyściliśmy się z wszystkich odblasków, nawet tych zaplanowanych na przyszły tydzień.



Autor filmu: Bielskie Drogi

Najważniejsze, że setki osób od dziś będą bardziej widoczne i bezpieczniejsze, gdy poruszają się po zmroku. A niestety w tamtych okolicach z chodnikami jest w wielu miejscach problem, choć władze gminy ciągle prowadzą nowe inwestycje. Nie od razu Kraków zbudowano, więc nie pozostaje nic innego jak ubrać elementy odblaskowe nawet w terenie zabudowanym, gdzie teoretycznie nie jest to wymagane przepisami.

Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom: OSP Jaworze, OSP Jasienica, OSP Świętoszówka, OSP Grodziec, OSP Wieszczęta i OSP Łazy za gościnę oraz pomoc w nagłośnieniu akcji wśród lokalnej społeczności.

Na wyróżnienie zasługuje także Wójt Gminy Jasienica, Pan Janusz Pierzyna, który przez te kilka godzin mimo siarczystego mrozu dzielnie towarzyszył policji i dziennikarzom. On także doposażony w elementy odblaskowe aktywnie uczestniczył w propagowaniu bezpieczeństwa na drogach.

Odcinek powstał m.in. dzięki B365.pl - Twoja platforma zakupowa z Bielska-Bialej.
Można ich znaleźć przy ul. Karpackiej 24. Zapraszamy!


Noś odblaski
fot. Bielskie Drogi


Noś odblaski
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.