bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 1 lutego 2021
  • wyświetleń: 14813

[WIDEO] Wypadek na DW946 w Gilowicach (trasa Żywiec - Sucha Beskidzka)

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 31 stycznia około godziny 16.00 na DW946 w miejscowości Gilowice (pow. żywiecki). To trasa Żywiec - Sucha Beskidzka. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Opisywaliśmy po krótce temat na stronie "Żywiec i okolice - informacje drogowe".

ReklamaAutor filmu: nadesłany przez czytelnika / Marcin

Na naszą skrzynkę trafił materiał filmowy i zdjęcia nadesłane przez jednego z uczestników. Jak doszło do zdarzenia każdy ma okazję zobaczyć sam. Każdy także sam może wyciągnąć wnioski. Najważniejsza informacja jest taka, że nikt nie doznał żadnych groźnych dla życia obrażeń ciała. Solidna konstrukcja nowej Skody Karoq uchroniła kierowcę i jego pasażerów przed kalectwem i być może śmiercią. Samochód nadaje się do kasacji (naprawa zgodnie z technologią przewyższa wartość rocznego samochodu). Sprawa zakończyła się mandatem, którym został ukarany kierowca Jeepa.

Wypadek na DW946 w Gilowicach (trasa Żywiec - Sucha Beskidzka) · fot. nadesłane przez czytelnika / Marcin


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.