bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 lutego 2021
  • wyświetleń: 720

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Bestwina #Bestwinka #Kaniów #Dankowice #StaraWieś

To było mroźne, ale owocne popołudnie. Akcja "Noś odblaski! Świeć przykładem!" nabiera rozpędu. Dziś odwiedziliśmy Bestwinę, Bestwinkę, Kaniów, Dankowice i Starą Wieś. Dziękujemy wszystkim za przybycie.Autor filmu: Bielskie Drogi

Mamy nadzieję, że od dziś będzie choć trochę bezpieczniej na drogach regionu, gdzie nie brakuje nieoświetlonych fragmentów dróg bez chodników. Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom OSP Bestwina, OSP Bestwinka, OSP Kaniów, OSP Dankowice i OSP Stara Wieś za gościnę. Dziękujemy także lokalnym włodarzom, którzy pojawili się na spotkaniach z mieszkańcami i zapewniali o kolejnych ważnych dla bezpieczeństwa inwestycjach w regionie. Samorządy zmagają się z kryzysem, ale bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową! Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego.

Odcinek powstał m.in. dzięki Okay Taxi - prężnie działającej i ciągle rozwijającej się korporacji taksówkarskiej. Warto zapisać numer +48720535353 lub pobrać aplikację Okay Taxi na telefon (Android / iOS).

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.