bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 12 lutego 2021
  • wyświetleń: 1398

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Kobiór #Piasek #Czarków #Pszczyna #Jankowice

To była zdecydowanie najmroźniejsza edycja akcji "Noś odblaski! Świeć przykładem!" w tym sezonie. Wymarzliśmy ale było warto! Wspólnie z pszczyńską drogówką odwiedziliśmy Kobiór, Piasek, Czarków, Pszczynę i Jankowice.Autor filmu: Bielskie Drogi

Jak przystało na te okolice, wyczyściliśmy się z odblasków. Dzięki temu mieszkańcy regionu będą bardziej widoczni, a co za tym idzie bardziej bezpieczni. Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom OSP Kobiór, OSP Piasek i OSP Jankowice za gościnę. Dla cierpliwych mamy małą niespodziankę. Tak naprawdę była to niespodzianka dla dzieci, którą przygotowali strażacy OSP Kobiór. Ucieszą się także wszyscy miłośnicy czerwonych samochodów i serialu "Drużyna A".

Zazwyczaj do realizacji materiałów filmowych używamy muzyki z tzw. bibliotek. Tym razem przedstawiamy Wam trzy utwory zespołu "the small town kids". Mało znany, ale bardzo dobry polski zespół. Młodzi artyści mają potencjał.

Odcinek powstał m.in. dzięki firmie Abakon - budowa domów.Zostaw swój kontakt, a my wyślemy Ci nasze projekty i propozycję:https://www.abakon.com/standard-jest-wyjatkowy

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.