bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 16 lutego 2021
  • wyświetleń: 1336

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Landek #Iłownica #Międzyrzecze #Mazańcowice #Wapienica

Za nami bardzo, ale to bardzo pracowite popołudnie. Ten odcinek będzie długi, ale naprawdę sporo się działo.Autor filmu: Bielskie Drogi

Odwiedziliśmy Landek, Iłownicę, Międzyrzecze Dolne, Międzyrzecze Górne, Mazańcowice i bielską Wapienicę. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu. Gdzie? Damy znać niebawem.

W tym odcinku mały bonus i ciekawostka. Podczas dzisiejszej akcji "Noś odblaski! Świeć przykładem!" towarzyszył nam Pan Krzysztof Wieczerzak, Zastępca Wójta Gminy Jasienica. Zapytaliśmy go o problem związany z korkującym się zjazdem i tworzącymi się przez to niebezpiecznymi sytuacjami. Jakie plany mają lokalni włodarze na rozwiązanie problemu? Oglądajcie, posłuchajcie...

Przy okazji dziękujemy za gościnę jednostkom OSP Landek, Osp Iłownica, OSP Międzyrzecze DOLNE, OSP Międzyrzecze Górne i OSP Mazańcowice.

Odcinek powstał m.in. dzięki firmiez Bielska-Białej. Serdecznie dziękujemy za pomoc.

https://www.progetsoftware.com/pl/#welcome

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.