bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 marca 2017
  • wyświetleń: 6158

Pościg za złodziejem samochodowym ekspresówką pod prąd.Autor filmu: pejop1001

Materiał filmowy z drugiego końca Polski – ku przestrodze. Właściwa akcja na nagraniu zaczyna się od 2:40. Kierowca Audi A3 uciekał przed policją pod prąd drogą ekspresową S-3 w Zachodniopomorskim. To cud, że nikt nie zginął. Warto w tym przypadku zwrócić uwagę na zachowanie kierowców jadących z przeciwnego kierunku. Zwróćcie uwagę na to, że kierowcy próbują ostrzegać, że za moment czeka nas niebezpieczeństwo. Ostatecznie złodzieja udało się zatrzymać ale było gorąco. Szaleniec staranował radiowozy. Jeden z policjantów biorących udział w pościgu został ranny. O całej tej sytuacji możecie przeczytać tutaj.

Podobny przypadek mieliśmy kilka lat temu na S-1 w Jasienicy (teraz droga ekspresowa S-52). Wtedy w czołowym zderzeniu zginęła jedna osoba, a dwie zostały ciężko ranne. Sprawca zdarzenia spłonął żywcem w swoim samochodzie. Zdjęcia z miejsca wypadku w Jasienicy tutaj.

Pościg za złodziejem samochodowym ekspresówką pod prąd


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.