bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 18 lutego 2021
  • wyświetleń: 9209

[WIDEO] Albo grubo albo wcale! KAJTO bije rekord prędkości na stoku!

Kilkanaście dni temu pokazywaliśmy Wam wyjazd samochodem na szczyt Czantorii w Ustroniu (995 m n.p.m). Tego trudnego zadania podjął się Kajetan KAJTO Kajetanowicz, mieszkaniec Ustronia i znakomity kierowca kierowca rajdowy. Wszystko poszło zgodnie z planem i samochodem udało się dotrzeć niemalże na sam szczyt stromej góry. Materiał można zobaczyć tutaj.

ReklamaAutor filmu: Kajetan KAJTO Kajetanowicz

W komentarzach nie brakowało wielu głosów zachwytu jak i takich, które krytykowały jazdę samochodem po stoku narciarskim. Jazda pod górkę to jedno. A jak z górki? KAJTO postanowił sprawdzić jak szybko uda się mu zjechać na dół. Do jakiej prędkości się rozpędził? Zobaczcie sami.

"Pamiętajcie, że moja próba odbyła się w warunkach kontrolowanych. Po pierwsze dobrze znam swój samochód, poznałem warunki panujące na stoku, który przy tym był zamknięty, a trasa dobrze zabezpieczona" - mówił sam kierowca na łamach serwisu Wykop.pl

Albo grubo albo wcale
fot. YouTube / miniatura


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.