bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 24 lutego 2021
  • 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 2376

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Buczkowice #Rybarzowice #Kozy #Pisarzowice

Popołudnie pełne pozytywnych emocji. Dziś w ramach akcji "Noś odblaski! Świeć przykładem!" odwiedziliśmy Buczkowice, Rybarzowice, Kozy i Pisarzowice. Było wesoło i pozytywnie! :)Autor filmu: Bielskie Drogi

Wszystko wskazuje na to, że była to ostatnia edycja akcji w tym sezonie jesienno-zimowo-wiosennym. Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów, policji, strażaków, pracowników WCPR w Katowicach i WORD w Bielsku-Białej. Dziękujemy mieszkańcom okolicznych miejscowości za ciepłe przyjęcie. Widzimy się jesienią!

Podziękowania należą się jeszcze jednej osobie Jakiej? Markowi, który dzielnie kręcił wszystko co działo się w ciągu tych 20 dni spotkań z mieszkańcami. Zapraszamy na jego profil Instagram: https://www.instagram.com/marek_ogrodzki_photos/ Każdy miłośnik fotografii znajdzie coś dla siebie :)

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.