bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 16658

[FOTO, WIDEO] Wypadek na os. Złote Łany. 19-letni sprawca kompletnie pijany!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 lutego około godziny 22.30 na ul. Urodzajnej w Bielsku-Białej. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego z osobami zakleszczonymi. Na miejsce skierowano dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.Autor filmu: Bielskie Drogi

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 19-letni kierujący Oplem Omega, który jadąc w stronę ulicy Łagodnej zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Audi A6. Sprawca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Został przebadany przez ratowników. Nie było konieczności hospitalizacji.

19-latek był tak pijany, że miał trudności z poruszaniem się. Młodzieniec chwilę wcześniej wyszedł z suto zakrapianej imprezy. Dopiero co ruszył w drogę powrotną do domu. Był agresywny i stawiał opór przy zatrzymaniu. Po namowie członków rodziny, nastolatek poddał się procedurze badania trzeźwości. Wynik to przeszło dwa promile.

Do szpitala przewieziono mężczyznę, który kierował samochodem marki Audi A6. Wstępnie wiadomo, że ma złamaną nogę i ogólne potłuczenia ciała. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Ulica Urodzajna była wyłączona z ruchu do godziny 1.35.

[FOTO, WIDEO] Wypadek na os · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.